پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند

نام کاربري:
کلمه عبور:
ورود به سيستم
ثبت نام
کد عبور خود را فراموش کرده ام

روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز

روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز با هدف همسو نمودن اهداف شرکت و خواسته های مردم، توانسته است گام های موثری در توسعه ارتباطات بردارد. این امر به جز با تحقیق و پژوهش و کار گروهی در این واحد میسر نمی شد.

استفاده مناسب از ظرفیت های تبلیغاتی و اطلاع رسانی برای مشترکین مختلف تجاری، خانگی، صنعتی وکشاورزی، انجام نظر سنجی از مشترکین، کارکنان و ذینفعان، استفاده از ظرفیت های رسانه ملی و مطبوعات ملی و محلی و ... از ابزار های به کارگرفته شده توسط روابط عمومی این شرکت برای همگرایی بین تمامی مخاطبان و اهداف شرکت می باشد.

با توجه به اهمیت مدیریت مصرف انرژی و به خصوص انرژی الکتریکی در کشور، روابط عمومی این شرکت بر جذب مشارکت حداکثری مردم در این بخش تمرکزنموده و با انتشار پیام های مهندسی شده از طرق مختلف،سعی در همراه نمودن مشترکین حوزه عملیاتی خود در این حرکت فرهنگی وملی نموده است.

رسانه های ارتباط جمعی اعم از مطبوعات، خبرگزاری ها و صدا و سیما به عنوان ظرفیت های فوق العاده، همواره مورد توجه قرار گرفته و ارتباط مستمربا اصحاب رسانه موجب شده تا تاثیرفعالیتهای روابط عمومی بیشتر شده وایشان نیز همسو با اهداف شرکت، یاری رسان روابط عمومی باشند.اگر چه نقد های منصفانه از طرف رسانه نیز همواره مورد توجه قرار گرفته تا در راستای اطلاع یابی صحیح از مخاطبین، راهگشای فعالیت ها باشد. در این زمینه استفاده از رسانه های جدید نیز مورد توجه قرار گرفته است.

در پایان باید گفت پایه و اساس تمامی  فعالیت های روابط عمومی باید پژوهش باشد، انجام تحقیقات به روش علمی می تواند خواسته های مخاطبین را به طور دقیق آشکار سازد و مسیر درست را مشخص نماید. هم اکنون کشور ما در حوزه انرژی برق نیازمند فرهنگ سازی می باشد که این مهم ترین وظایف روابط عمومی های صنعت برق است. البته در این میان نباید از دیگر وظایف و نقش ها نیز غافل شد. در پایان با آرزوی موفقیت برای مجموعه روابط عمومی شرکت، امیدوارم در انجام وظایف خود به عنوان عضوی از مجموعه صنعت برق کشور، موفق وپیروز باشند.

عادل کاظمی

رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل

 

 

چارت روابط عمومی در بدو پیدایش

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


5.5.8.0
گروه دورانV5.5.8.0