شنبه, 10 آبان 1399
  • ساعت : ۱۴:۲۲:۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 54
  • کد خبر : ۳۸۵۶
در بازدید مدیرعامل برق تبریز از امور برق گلستان مطرح شد؛
نصب بیش از 1332 انشعاب در برق گلستان طی سال جاری
مدیر امور برق گلستان در بازدید مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از این امور، از نصب 1332 انشعاب طی شش ماه نخست سال جاری خبر داد و گفت: متوسط واگذاری انشعاب در این امور، 10 روز است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با حضور در امور برق گلستان، به مشکلات مشترکان از نزدیک رسیدگی کرده و طی جلسه‌ای با مدیر و روسای ادارات این امور، دستورات لازم را برای تسریع رسیدگی به درخواست‌های مردم و مشترکین صادر کرد.

در این بازدید، عادل کاظمی از تمامی واحدهای خدمات‌رسان امور برق گلستان بازدید به‌عمل آورده و از نزدیک در جریان مشکلات مردم، مشترکان و کارکنان امور قرار گرفت.

مدیر امور برق گلستان نیز در این بازدید با اشاره به اینکه بیش از 70 درصد مشترکان این امور خانگی و مسکونی هستند، گفت: طی شش ماه نخست سال جاری، از میان 1677 مورد تقاضای انشعاب، 1332 انشعاب نصب شده است و متوسط واگذاری انشعاب در این امور، به 10 روز کاهش یافته است.

جعفریان همچنین از اجرای 169 طرح طی نیمسال نخست سال جاری در امور برق گلستان خبر داد و افزود: 190 میلیارد ریال اعتبار برای این امور تخصیص یافته که تاکنون 100 میلیارد ریال تامین اعتبار شده است. استفاده از شبکه‌ی مجازی در روند جمع‌آوری انشعابات غیرمجاز، رفع خطر و بالا بردن سطح استاندارد ایمنی، جلوگیری از حوادث با محوریت فنی و مهندسی و بازگرداندن نظم به امور از مهمترین تحولات اخیر در این امور است.

به گفته‌ی وی؛ نصب 5 ترانسفورماتور جدید، احداث یک کیلومتر روشنایی معابر در خیابان سلیمان خاطر، ایجاد 47 فیدر فشار ضعیف برای تعدیل بار شبکه، نصب 300 ست اسپیسر فشار ضعیف و خریداری 50 ست برای تاب‌آوری شبکه از دیگر اقداماتی است که طی نیمسال نخست سال 99 در امور برق گلستان انجام شده است.

عادل کاظمی؛ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در پایان این بازدید، ضمن تشکر از زحمات کارکنان و مدیر امور برق گلستان، حجم کاری امور برق در کلانشهر تبریز را با حجم کاری یک شرکت توزیع در بسیاری از استان‌های کشور یکسان دانست و افزود: به دلیل تحریم‌های ظالمانه، پایین آمدن قیمت نفت، افزایش مشکلات معیشتی و شیوع بیماری کرونا با محدودیت‌های زیادی مواجهیم اما توانسته‌ایم طی سال گذشته و سال جاری عملکرد بسیار خوبی داشته باشیم و مردم فهیم نیز با ایستادگی و اقتدار هیچگاه ما را تنها نگذاشته‌اند و اگر همگی دست به دست هم دهیم، دشمن بار دیگر شکست خواهد خورد و شاهد گشایش در امور خواهیم بود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.8.0
    V5.5.8.0