شنبه, 10 آبان 1399
  • ساعت : ۱۲:۵:۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ 
  • تعداد بازدید : 135
  • کد خبر : ۳۸۵۴
مشتركان برق تبریز، در صورت تغییر محل كار یا سكونت، اطلاعات اشتراك خود را به روز كنند
مشترکان شهرستان‌های تبریز، اسکو و آذرشهر، در صورت تغيير محل كار يا سكونت، اطلاعات مربوط به اشتراك برق مورد استفاده‌ی خود را به منظور ارسال صحيح قبوض الكترونيكي برق با ارسال پيامك و بدون نياز به مراجعه‌ی حضوري، اصلاح كنند.

به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق تبریز؛ با توجه به ارسال قبوض برق به شكل الكترونيكي، ضروري است مشتركان شهرستان‌های تبریز، اسکو و آذرشهر در صورت تغيير در محل كار يا سكونت، با لغو شماره‌ی اشتراك قبلي و ثبت شماره‌ی اشتراك محل جديد، اطلاعات مربوط به قبض برق خود را به‌روز كنند.

حذف و ثبت شماره‌ی اشتراک برق

به منظور تسهيل فرايند اصلاح اطلاعات فردي، این مشتركان مي‌توانند بدون مراجعه‌ی حضوري و تنها با ارسال پيامك حاوي شناسه‌ی قبض برق به سرشماره 10000411121، اطلاعات مربوط به اشتراك مورد استفاده‌ی خود را به‌روز كنند. برای اين منظور با اضافه كردن *0  به ابتداي شماره‌ی اشتراک، ارسال اطلاعات مربوط به اشتراك مورد نظر براي آنان، لغو شده و با ارسال شماره‌ی اشتراك از گوشی همراه خود به سرشماره 10000411121 اشتراك جديد مورد استفاده را ثبت کنند.

ثبت کارکرد کنتور از طریق سامانه‌ی تلفن گویا

در این روش، مشترکان می توانند پس از قرائت کنتور خود، با شماره تلفن 33336699 تماس گرفته و با استفاده از راهنمای صوتی، به منوی اعلام کارکرد منتقل شده و کارکرد خود را ثبت نمایند.

ثبت کارکرد کنتور از طریق سامانه‌ی پیامکی 10000411121

در این روش کافی است پس از قرائت کنتور، مطابق فرمت «کارکرد کم‌باری*کارکرد عادی*کارکرد اوج بار*شماره اشتراک*150» اقدام به ارسال پیامک به سامانه کنند.

ثبت کارکرد از طریق وب‌سایت شرکت توزیع نیروی برق تبریز به آدرس www.toztab.ir

مشترکان می‌توانند جهت ثبت کارکرد کنتور به آدرس وب‌سایت شرکت توزیع مراجعه کرده و از منوی میز خدمت، گزینه‌ی مربوط به ثبت کارکرد را انتخاب و مراحل ثبت کارکرد را انجام دهند.

اعلام کارکرد ثبت شده به دفاتر پیشخوان

مشترکانی که به هر دلیلی نمی‌توانند از روش‌های فوق استفاده کنند، باید جهت صدور قبض، کارکرد ثبت شده‌ی خود را به دفاتر پیشخوان ارائه کنند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.8.0
    V5.5.8.0