سه‌شنبه, 6 خرداد 1399
  • ساعت : ۲۲:۳۱:۴۰
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ 
  • تعداد بازدید : 31
  • کد خبر : ۳۷۵۹
بیش از 20 كیلومتر شبكه‌ی روشنایی معابر توسط برق تبریز اصلاح و توسعه‌ یافت
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از اصلاح و توسعه‌ی 20.47 کیلومتر از شبکه‌ی روشنایی معابر با اعتباری بالغ بر 35 میلیارد و 271 میلیون ریال طی سال 98 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز، عادل کاظمی با بیان این خبر گفت: در این مدت نزدیک به دو و نیم کیلومتر شبکه‌ی روشنایی معابر با اعتباری بالغ بر شش میلیارد و 432 میلیون ریال در حوزه‌ی مدیریت توزیع برق شهرستان آذرشهر توسعه و اصلاح یافته‌اند. اصلاح روشنایی بلوار جنب لوله‌سازی آذرشهر، احداث روشنايي معابر با پايه‌هاي فلزي جاده فيروزسالار به گوگان و احداث روشنايي معابر خيابان نيايش 3 جنب سردخانه‌ی آذرشهر شامل نصب 52 پایه‌ی چراغ فلزی و 40 چراغ لاک‌پشتی از جمله اقدامات صورت گرفته در این حوزه است.

وی ادامه داد: همچنین در این مدت نزدیک به 3 کیلومتر شبکه‌ی روشنایی معابر با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و 610 میلیون ریال در حوزه‌ی مدیریت توزیع برق شهرستان اسکو توسعه و اصلاح یافته‌اند. توسعه روشنايي معابر در ورودي اسکو، توسعه روشنايي معابر در شهرک اسکو و اصلاح روشنايي معابر خيابان هاي اصلي ايلخچي شامل نصب 174 چراغ LED و 11 چراغ لاک‌پشتی از مهمترین اقدامات صورت گرفته در این حوزه است.

کاظمی افزود: امور برق خسروشهر نیز طی این مدت شاهد اصلاح و توسعه‌ی نزدیک به دو کیلومتر شبکه‌ی روشنایی معابر با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 884 میلیون ریال بوده است. تامين روشنايي خيابان رجايي و سهندیه لاهيجان، اصلاح روشنايي معابر در روستاي لاهيجان و خسروشهر و ايجاد روشنايي و کاهش طول فيدر شبکه فشار ضعيف در محله خطيب خسروشاه شامل نصب 90 اصله چراغ LED از مهمترین اقدامات صورت گرفته در این حوزه است.

وی همچنین به عملکرد شرکت در امورهای تابعه‌ی کلانشهر تبریز اشاره کرد و گفت: امور برق اندیشه طی این مدت شاهد اصلاح و توسعه‌ی نزدیک به دو کیلومتر شبکه‌ی روشنایی معابر با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و 248 میلیون ریال بوده است. توسعه روشنايي معابر در روستاي هزه بوران، خيابان مرداني آذر و ورودي اتوبان شهيد کسايي شامل نصب 54 چراغ LED، 33 چراغ لاک‌پشتی و 8 پایه چراغ فلزی از مهمترین اقدامات صورت گرفته در حوزه‌ی شبکه‌ی روشنایی معابر است.

وی اصلاح و توسعه‌ی شبکه‌ی روشنایی معابر امور برق ائل‌گلی طی سال 98 را شامل بیش از سه کیلومتر با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و 399 میلیون ریال دانست و اضافه کرد: توسعه‌ی روشنایی معابر میرداماد 8 متری سعدی، مقابل مسجد امیرالمومنین و رجایی شهر جنب کانال خیابان شادمان و احداث روشنایی معابر خاوران و ساری زمین شامل نصب 101 چراغ LED، 16 چراغ لاک‌پشتی و 21 پایه چراغ فلزی از مهمترین اقدامات صورت گرفته در حوزه‌ی شبکه‌ی روشنایی معابر امور برق ائل‌گلی است.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز اصلاح و توسعه‌ی شبکه‌ی روشنایی معابر امور برق باغمیشه طی سال 98 را شامل بیش از سه و نیم کیلومتر با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و 887 میلیون ریال دانست و اضافه کرد: توسعه‌ی شبکه روشنايي معابر نصر 3 فاز 1، سهند شمالي در سبلان شهرک باغميشه، 24 متري فرشته جنوبي به‌طرف بارنج و مرزباني و خيابان جديد الاحداث مابين رشديه و ولي امر شامل نصب 157 چراغ LED، 2 چراغ لاک‌پشتی و 4 پایه چراغ فلزی از مهمترین اقدامات صورت گرفته در حوزه‌ی شبکه‌ی روشنایی معابر امور برق باغمیشه است.

کاظمی یادآور شد: طی سال 98، بیش از یک کیلومتر شبکه‌ی روشنایی معابر با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و 107 میلیون ریال در حوزه‌ی امور برق روشنایی توسعه و اصلاح شده ‌است. نصب چراغ‌های LED در خیابان نیروی انتظامی و احداث روشنائي معابر امتداد خيابان‌هاي صفاري، انتظام دوم و طالقانی شامل نصب 122 چراغ LED از مهمترین اقدامات صورت گرفته در حوزه‌ی شبکه‌ی روشنایی معابر امور برق روشنایی است.

به گفته‌ی وی؛ احداث شبکه‌ی روشنایی معابر به طول 725 متر با اعتباری بالغ بر 678 میلیون ریال در امور برق ستارخان به انجام رسیده است. همچنین توسعه‌ی روشنایی معابر به طول 750 متر با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 971 میلیون ریال در امور برق قراملک انجام شذه است. در نهایت اصلاح و احداث شبکه‌ی روشنایی معابر به طول نزدیک به دو کیلومتر با اعتباری بالغ بر شش میلیارد و 55 میلیون ریال در امور برق گلستان شامل نصب 124 چراغ LED، 33 چراغ لاک‌پشتی و 30 پایه چراغ فلزی از دیگر اقدامات شرکت در حوزه‌ی روشنایی معابر طی سال 98 است.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در پایان از اصلاح و توسعه‌ی 20.47 کیلومتر از شبکه‌ی روشنایی معابر با اعتباری بالغ بر 35 میلیارد و 271 میلیون ریال طی سال 98 خبر داد و گفت: طی این مدت 834 چراغ LED، 239 چراغ لاک‌پشتی و 121 پایه چراغ فلزی جهت توسعه و اصلاح شبکه‌ی روشنایی معابر و همچنین آسایش و رفاه شهروندان عزیز نصب شده است.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.8.0
    V5.5.8.0