جمعه, 22 فروردين 1399
  • ساعت : ۲۳:۲۰:۳۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ 
  • تعداد بازدید : 118
  • کد خبر : ۳۷۲۵
برق هیچ مشتركی تا اردیبهشت ماه قطع نمی‌شود
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: با توجه به شرایط کشور، به مشترکانی که در پرداخت قبوض خود مشکلات موقتی دارند تا پایان اردیبهشت ماه ۹۹ مهلت داده می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز، عادل کاظمی ضمن تبریک سال جدید اظهار داشت: در سایه‌ی همکاری مناسب شهروندان و مشترکان فهیم در مصرف انرژی برق، کمبودی در زمینه‌ی توزیع برق نداریم.

کاظمی با بیان اینکه شیوع بیماری کرونا برخی کسب و کارهای کوچک را با مشکلاتی مواجه کرده است، ادامه داد: اگرچه هزینه‌های برق در سبد هزینه‌ی خانوار درصد قابل توجهی نیست اما مطابق ابلاغ وزارت نیرو و شرایط موجود در کشور، به کسانی که در پرداخت قبوض خود مشکلات موقتی دارند تا پایان اردیبهشت‌ماه ۹۹ مهلت داده شده و برق هیچ مشترکی تا این تاریخ قطع نمی‌‌شود. مشترکانی که از دوره‌های پیشین بدهی دارند باید برای پرداخت آن اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: بخش عمده‌ی منابع مورد نیاز صنعت برق برای پایدار نگه داشتن آن از محل پرداخت قبوض مشترکین تامین می‌شود لذا باید مشترکان عزیز نیز در پرداخت به‌موقع هزینه‌های مصرفی برق همکاری‌ لازم را داشته باشند تا با کمبود منابع و یا اختلالی در توزیع برق مواجه نشویم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.8.0
    V5.5.8.0