رو عنوان : با حضور معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی رخ داد؛
عنوان : تامین برق بیمارستان مادران و كودكان تبریز
کد خبر : ۳۶۴۲
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۸/۱۴ 
ساعت : ۱۰:۴۲:۲۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز، عادل کاظمی ادامه داد: طی بازدید معاون وزیر نیرو از بیمارستان مادران و کودکان مقرر شد پروژه‌ی احداث خط 20 کیلوولتی هوایی تا پایان آبان ماه سال‌جاری اجرا و خاتمه یابد.

وی اضافه کرد: همچنین جلسه‌ای در اتاق بازرگانی تبریز با حضور معاون وزیر نیرو، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی، معاون عمرانی استاندار، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان، مدیران و معاونان شرکت توزیع نیروی برق تبریز و برق منطقه‌ای آذربایجان‌شرقی برگزار و مسایل و مشکلات واحدهای صنعتی استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیماتی جهت برون‌رفت از مشکلات اتخاذ شد.

وی خاطرنشان کرد: طی این جلسه واحد صنعتی آناتا درخواست افزایش قدرت از 5/3 به 5/4 مگاوات را از شرایط موجود شبکه داشتند و متعهد شدند با مساعدت شرکت توزیع، 400 نفر را استخدام و بکارگیری کنند که در این خصوص نیز قول مساعدت و همکاری‌هایی داده شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در پایان افزود: همچنین در این سفر، نمایندگانی از هیئت امنای بازار نیز طی دیدار با معاون وزارت نیرو، درخواست مساعدت در تامین برق سرای دودری را طرح کردند و مقرر شد کسبه‌ی محترم همکاری لازم را جهت استقرار پست حوضچه‌ای با شرکت توزیع نیروی برق تبریز داشته باشند.


تعداد بازدید : 32

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0