عنوان : اهدای 500 بسته نوشت افزار به مددجویان كمیته امداد توسط برق تبریز
کد خبر : ۳۶۳۶
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ 
ساعت : ۱۱:۲۶:۴۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی، در مراسمی که به مناسبت زنگ عاطفه­ها برگزار شد،مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: این بسته های نوشت افزار از محل صرفه جویی در هزینه های حذف قبوض کاغذی، تهیه شده است.

عادل کاظمی با اشاره به هزینه های سنگین و آسیب های زیست محیطی قبوض کاغذی، افزود: به طور متوسط سالانه بیش از 3000 میلیارد ریال صرف هزینه های تامین کاغذ، چاپ و توزیع قبوض کاغذی در سطح کشور می شود.

وی با بیان اینکه هنوز هم عده ای از مشترکین موفق به ثبت شماره تلفن همراه خود در سامانه قبوض الکترونیکی نشده­اند، تاکید کرد: تبریز شهر اولین­هاست و از مردم عزیز این شهر می­خواهیم همکاری لازم را داشته باشند تا در ثبت شماره ها نیز در کشور در تراز مناسبی قرار گیریم.

وی افزود: باید در نظر داشته باشیم که در این شرایط تحریم و گرانی کاغذ، نباید منابع حیاتی کشور را صرف هزینه های غیر ضروری همچون چاپ قبوض کاغذی کرد.

وی تصریح کرد: شیوه های پرداخت قبض برق مصرفی هیچ تغییری نکرده و تنها شکل دریافت صورتحساب است که به صورت پیامک می باشد و البته روش های دیگری نیز برای دریافت قبوض الکترونیکی پیش بینی شده و درحال اجرا می­باشد.

در این مراسم قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان شرقی نیز با استقبال از این طرح صنعت برق، گفت: حذف قبوض کاغذی می تواند هزینه تحصیلی بسیاری از دانش آموزان نیازمند را تامین کند چراکه این پول ها از بودجه عمومی کشور خرج می شود.

ملا مهدی با اشاره به اینکه 14هزار و 500 نفر در مقاطع تحصیلی مختلف تحصیلی تحت پوشش کمیته امداد این استان هستند، افزود: کسب رتبه های برتر کنکور سراسری، بدون کلاس های آنچنانی، همگی مرهون حمایت های خیرینی چون برق تبریز است که در این طرح ابتکاری لوازم اولیه تحصیل را برای این دانش آموزان تامین می کنند.

گفتنی است در این مراسم بسته های نوشت افزار در بین دانش آموزان حاضر توزیع و بقیه 500بسته اهدایی از طریق کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) به دست فرزندان محصل مددجویان خواهد رسید. 


تعداد بازدید : 73

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0