دوشنبه, 25 شهريور 1398
  • En
رو عنوان : همزمان با چهلمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی ایران:
عنوان : ساختمان امور برق سهند افتتاح شد
کد خبر : ۳۵۳۳
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ 
ساعت : ۱۵:۴:۱۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی، عادل کاظمی، در مراسم افتتاح پروژه های شاخص شرکت توزیع نیروی برق تبریز در این شهرستان، بیان کرد: مدیریت توزیع نیروی برق اسکو در دهه فجر سال 97 ، تعداد 9 پروژه شاخص به ارزش بالغ بر 42 میلیارد ریال را افتتاح کرد.

وی با اشاره به احداث ساختمان امور برق سهند، اظهار داشت: ساختمان امور برق سهند با زیر بنای یک هزار و 419 مترمربع با هزینه کرد بالغ بر 17 میلیارد ریال افتتاح شد.

وی تصریح کرد: تامین روشنایی معابر لوپ های میدان فاز 3 و مساکن مهر شهر جدید سهند با اعتبار بالغ بر 13 میلیارد ریال به انجام رسیده است.

وی با تاکید بر تخصصی شدن ارائه خدمات در شرکت توزیع نیروی برق تبریز،تشریح کرد: با تاسیس شرکت توزیع نیروی برق تبریز در سال 75 تمامی خدمات توزیع برق به مشتریان کاملا تخصصی صورت گرفته و هیچ گونه وابستگی در ارائه این خدمات وجود ندارد.

کاظمی با تاکید بر عملکرد 23 ساله شرکت توزیع نیروی برق تبریز تصریح کرد: تعداد مشترکین شهری و روستایی در سال 75 بالغ بر 336 هزار مشترک بود که در سال 97 با رشد بیش از 3 برابر به یک میلیون مشترک رسیده است.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در خصوص مصرف سرانه خانگی گفت: در سال 75 میانگین مصرف سرانه خانگی 500 کیلووات ساعت بود که در حال حاضر به یک هزار و 907 کیلووات ساعت رسیده است که این مقدار نشان از رشد رفاه و توسعه دارد.

همچنین وی ادامه داد: زمان خاموشی به ازای هر مشترک در سال 75 نزدیک به 15 دقیقه در روز بود که در سال 97 به 1 دقیقه کاهش و بهبود پیدا کرده است.

وی با اشاره به روند تعداد رشد چراغ های روشنایی معابر نسبت به سال 75 بیان کرد: تعداد شعله های چراغ های روشنایی معابر در سال 97 نزدیک به 200 هزار شعله می باشد که حدود 3 درصد مصارف کل انرژی حوزه عملیاتی شرکت را به خود اختصاص می دهد و نسبت به سال 75 به جهت تعداد چراغ ها رشد بالغ به سه برابری را نشان می دهد.

کاظمی در ادامه سخنان خود به برقدار بودن روستاهای تحت پوشش شرکت توزیع نیروی برق تبریز اشاره کرد و افزود: 86 روستا در سال 75برقدار بود که در حال حاضر تمامی 146 روستای تحت پوشش شرکت توزیع نیروی برق تبریز در شهرستان های تبریز، اسکو و آذرشهر از نعمت برق برخوردار می باشند.

وی با اشاره به روز های پیروزی انقلاب اسلامی، اظهارداشت: یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی را باید گرامی بشماریم و اگر خدمتی ارائه می‌شود و یا پروژه ای افتتاح می‌شود عامل اصلی آن، از خود گذشتگی شهدای انقلاب است که نباید یاد و خاطره آن عزیزان فراموش شود.

وی خاطر نشان شد: شرکت توزیع نیروی برق تبریز با تلاش همکاران خود، 16 نرم افزار ارائه خدمات غیر حضوری را در روزهای اخیر راه‌اندازی کرده تا مردم عزیز، به سهولت از خدمات این شرکت استفاده نمایند.

اعتماد عمومی بزرگترین سرمایه اجتماعی

فرماندار شهرستان اسکو گفت: اعتماد عمومی بزرگترین سرمایه اجتماعی است.

مرتضی محمد زاده با اشاره به سالروز چهل سالگی انقلاب اظهار داشت: چهل سالگی به معنای بلوغ است و ما باید به لحاظ گفتمانی و ارائه آمار و ارقام نیز به بلوغ برسیم.

وی با اشاره به جایگاه جهانی برق بیان کرد: شاخص جهانی تولید برق در ایران 80 هزار مگاوات است که در رتبه 15 جهان قرار دارد.

وی با تاکید بر ارائه خدمات سریع و آسان توسط شرکت توزیع نیروی برق تبریز، تصریح کرد: همین که تمامی متقاضیان برق مساکن مهر از نعمت برق برخوردار شده اند، نشانه عملکرد خوب این شرکت می باشد.


تعداد بازدید : 151

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0