دوشنبه, 25 شهريور 1398
  • En
رو عنوان : همزمان با چهلمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی ؛
عنوان : بهره برداری از 75 پروژه در برق تبریز
کد خبر : ۳۵۳۲
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۱۱ 
ساعت : ۱۳:۲۵:۱۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی، عادل کاظمی با بیان مطلب فوق بیان کرد: این پروژه ها در محدوده شهرستان های تبریز، اسکو و آذرشهر با صرف اعتبار بالغ بر 140 میلیارد ریال به اتمام رسیده است.

وی افزود: این پروژه ها تنها بخشی از دو هزار و 264 پروژه ای است که با اعتبار نزدیک به 644 میلیارد ریال توسط همکاران این شرکت از ابتدای سال 97 به اتمام رسیده است.

وی همچنین تصریح کرد: بیش از دو هزار و 200 پروژه از ابتدای سال جاری در هفت بخش شامل توسعه و احداث، توسعه فیدر از پست های فوق توزیع، ایجاد قدرت مانور، اصلاح و بهینه سازی شبکه، شبکه روشنایی معابر، طرح های کاهش تلفات و نیرو رسانی انجام شده است.

کاظمی با اشاره به انجام 22 پروژه در بخش توسعه و احداث با اعتبار بالغ بر 57 میلیارد ریال تصریح کرد: یکی از مهمترین این پروژه ها، احداث خط 20 کیلوولت زمینی از پست سعید آباد تا اول جاده کاشی تبریز با اعتبار نزدیک به 8 میلیارد ریال می باشد.

وی افزود: همچنین در بخش توسعه فیدر از پست های فوق توزیع نیز چهار پروژه با اعتبار بیش از 16 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با تاکید بر پروژه های اصلاح و بهینه سازی شبکه اظهار داشت: این بخش نیز یکی از فعالیت های مستمر و مهم شرکت توزیع نیروی برق تبریز است که تاثیر بسزایی در تامین برق مطمئن برای مشترکین دارد و این شرکت در این زمینه 10 پروژه با اعتبار بیش از 10 میلیارد ریال را با موفقیت به اتمام رسانده است.

 رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق تبریز در خصوص پروژه های ایجاد قدرت مانور بیان کرد: پروژه هایی که در این بخش افتتاح می شوند به طور عمده بر پایداری شبکه، کاهش زمان خاموشی های ناشی از حوادث مختلف، مدیریت بحران و ... تاثیر گذار هستند که این شرکت در این بخش نیز توانسته 7 پروژه با اعتبار بالغ بر 10 میلیارد ریال را به بهره برداری برساند.

کاظمی با بیان اینکه نیرو رسانی به عنوان یکی از وظایف مهم شرکت های توزیع برق قلمداد می شود، گفت: این شرکت افتخار دارد که در این زمینه نیز 12 پروژه با اعتبار بیش از 19 میلیارد ریال را مورد بهره برداری قرار دهد.

وی با اشاره به طرح جهادی کاهش تلفات به عنوان یکی از مهم ترین طرح های وزارت نیرو، تصریح کرد: این طرح به عنوان یکی از اهداف مهم این شرکت، در تمامی پروژه ها مد نظر بوده و در این راستا نیز این شرکت 15 پروژه با اعتبار بیش از 13 میلیارد ریال انجام داده است.

وی با تاکید بر روشنایی معابر به عنوان یکی از عوامل ایجاد امنیت و زیبایی بصری در شهر های بزرگ همچون تبریز، افزود: این شرکت 3 پروژه بزرگ روشنایی معابر با اعتبار بالغ بر 5 میلیارد ریال را برای افتتاح در دهه مبارک فجر آماده کرده است.


تعداد بازدید : 225

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0