دوشنبه, 25 شهريور 1398
  • En
عنوان : برگزاری كارگاه آشنایی با اتوماسیون شبكه توزیع در برق تبریز
کد خبر : ۳۵۳۰
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ 
ساعت : ۱۳:۱۵:۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی، این کارگاه آموزشی با هدف به حداقل رساندن خاموشی های شبکه، افزایش قابلیت اطمینان، قابلیت مانور شبکه و کاهش زمانی مانور برگزار شد.

بر اساس این گزارش،با توجه به اینکه اساسی ترین وظیفه شرکت های توزیع علاوه بر تامین خدمات مورد نیاز و به موقع به متقاضیان، تامین انرژی با کیفیت و تداوم و استمرار آن می‌باشد، این دوره برگزار شد.

پیش بینی می‌شود کارورزان پس از طی این دوره آموزشی پیش از پیش با مفاهیم اتوماسیون آشنا شده و با روش های انجام اتوماسیون در سطوح مشترکین، فیدرها  و پست های توزیع آشنا شوند و بتوانند سخت افزار و نرم افزار های اتوماسیون را شرح دهند.

لازم به ذکر است این دوره آموزشی طی سال 97 دو بار و در هر دوره برای بخش های شغلی کارشناسان و تکنسین ها برای  28 نفر به مدت 5 روز برای هر دوره در موسسه فنی مهندسی ارک دانش برگزار شد.

این دوره آموزشی با مشارکت معاونت بهره برداری، مدیریت برق اسکو، مدیریت برق آذرشهر ، امور های برق گلستان، ستارخان، ائل گلی،باغمیشه و روشنایی تشکیل شد.

همچنین گفتنی است با توجه به اینکه می بایست در شبکه های توزیع تمهیدات لازم برای به حداقل رساندن خاموشی ها در نظر گرفته شود، بنابراین باید قابلیت اطمینان شبکه و همچنین قابلیت مانور شبکه را افزایش و زمان انجام مانور را کاهش داد که این امر با اجرای پروژه اتوماسیون توزیع در شبکه محقق می شود. 


تعداد بازدید : 168

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0