رو عنوان : با تهیه و پخش تیزرهای ایمنی توسط بر ق تبریز:
عنوان : شهروندان تبریزی با ایمنی در برق آشنا شدند
کد خبر : ۳۵۰۱
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ 
ساعت : ۱۵:۲۹:۵۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی، عادل کاظمی با اشاره به محتوای تیزرهای تهیه شده گفت: این تیزرها با موضوعات مختلفی نظیر  رعایت موارد ایمنی در برگزاری مراسمات ماه محرم، رعایت ایمنی در هنگام استفاده و یا تعمیر وسایل برقی، روش کمک به فردی که دچار برق گرفتگی شده است، آشنایی با مخاطرات احتمالی برق در مکان های مختلف نظیر  پارک‌ها، پیاده‌روها و ...، رعایت حریم برق در ساخت و سازها، رعایت ایمنی هنگام نصب داربست ها، رعایت ایمنی برای رانندگان وسایل نقلیه سنگین هنگام عبور از زیر خطوط برق، رعایت ایمنی در برگزاری جشن ها و اعیاد و... تهیه شده است.

وی گفت: هدف از تهیه و پخش این تیزرها آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی به شهروندان عزیز در خصوص وضعیت شبکه توزیع برق و  رعایت نکات ایمنی برای پیشگیری از وقوع هرگونه مخاطرات جانی و مالی برای مردم عزیز شهرمان می باشد.

وی با اشاره به نحوه ی پخش این تیزرها اظهار داشت: این تیزرها درتلویزیون های شهری در شبکه‌های اجتماعی و همچنین شبکه‌های داخلی شرکت منتشر می شود.

کاظمی با اشاره به مجموع تیزرهای پخش شده اظهار داشت: امسال تعداد 7 مورد انیمیشن و 3 عدد گیف و mp4  توسط روابط عمومی این شرکت تهیه و پخش شده است.


تعداد بازدید : 117

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0