عنوان : 14 نرم افزار در شركت برق تبریز رونمایی شد/ چشم شهروندان به استمرار تداوم برق در سیم ها است
کد خبر : ۳۴۹۹
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ 
ساعت : ۱۶:۳۹:۱۹

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی، عادل کاظمی ، در آیین رونمایی از نرم افزار های این شرکت که با حضور فرماندار شهرستان تبریز، مدیر دفتر نظارت بر توزیع شرکت توانیر  و مسئولین استانی و کشوری برگزار شد، بیان کرد: اعمال خاموشی های با برنامه به منظور انجام تعمیرات و نیز در جهت انجام برنامه های کاهش پیک بار یکی از موارد اجتناب ناپذیر برای شرکت های توزیع برق می باشد که در این راستا نرم افزاری به عنوان سامانه جامع اطلاع رسانی خاموشی ها به صورت اپلیکشن موبایلی قادر به اطلاع رسانی دقیق برنامه های  خاموشی ها به مشترکین خواهد بود.

وی با اشاره به هدف ایجاد سامانه خدمات غیر حضوری، اظهار داشت: این سامانه در راستای راه‌انداری میزخدمت الکترونیکی، تکریم ارباب رجوع و کاهش مراجعات حضوری به صورت آنلاین ایجاد شده و به سیستم جامع خدمات مشترکین شرکت متصل است.

وی ادامه داذ: متقاضیان می‌توانند از طریق پرتال شرکت با ثبت درخواست خود و ضمیمه نمودن مدارک مورد نیاز،خدمات مورد نیاز را از شرکت توزیع برق تبریز دریافت نمایند.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز افزود:از طریق این سامانه  تراکنش های مالی نیز به صورت غیر حضوری انجام خواهد گرفت.

کاظمی با اشاره به کاهش زمان واگذاری انشعاب برق در این شرکت تشریح کرد: با طراحی نرم افزارهای متعدد من جمله سامانه بازدید از محل انشعاب، ارائه خدمات و زمان واگذاری انشعابات کاهش چشمگیری خواهد یافت.

وی خاطر نشان شد: تمامی نرم افزارهای ارائه شده توسط شرکت توزیع نیروی برق تبریز به منظور خدمات رسانی هر چه بهتر به مشترکین و شهروندان عزیز است.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در تشریح عناوین این‌نرم‌افزارها گفت: نرم‌افزار سامانه خدمات غیرحضوری، سامانه بازدید از محل انشعاب، هوش تجاری BI، اتوماسیون اداری پیشرفته تحت‌وب، سامانه جامع اطلاع رسانی خاموشی، نرم افزار جامع حقوقی، در این آیین افتتاح و بهره برداری از این سامانه ها با موضوع خدمت رسانی مطلوب و سریع به مردم توسط شرکت توزیع نیروی برق تبریز رونمایی ‌شد.

گفتنی است دیگر نرم افزار های رونمایی شده  در این مراسم سیستم مکانیزه وصول مطالبات، سامانه ارزیابی جامع، نرم افزار هوشمند داده کاوی مشترکین، نرم افزار مدیریت درخواست‌های مردمی، سامانه اطلاعات جغرافیایی GIS، نرم افزار تست و بازرسی لوازم اندازه‌گیری، نرم افزار شیر پوینت و سیستم جامع منابع انسانی آرا بودند که همزمان مورد بهره برداری قرار گرفتند.


تعداد بازدید : 231

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0