رو عنوان : برای نخستین بار در شرکت توزیع نیروی برق تبریز انجام شد:
عنوان : انجام مطالعات جهت استفاده از فناوری های نوین برای عیب یابی و پایش شبكه
کد خبر : ۳۵۱۹
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ 
ساعت : ۱۴:۵۵:۵۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی، عادل کاظمی در خصوص حضور شرکت های توزیع شمالغرب کشور در این مانور اظهار داشت: به منظور برگزاری مانور پایش خط، از شرکت های توزیع نیروی برق استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان و اردبیل دعوت شد که اکیپ هایی از این شرکت ها در مانور حضور داشتند.

کاظمی با اشاره به هدف از برگزاری مانور پایش خط، اظهار داشت: در حال حاضر شرکت توزیع نیروی برق تبریز جهت عیب یابی از تکنولوژی ترموویژن) دوربین حرارتی) استفاده می نماید، به منظور استفاده از سایر فن آوریها جهت بهبود و بهینه سازی شبکه برق، اکیپ های شرکت های توزیع یاد شده در حال مقایسه تکنولوژی های جدید آلتراسونیک و سیستم رادیویی هستند.

وی ادامه داد: باتوجه به الزاماتی که در شبکه برق تبریز وجود دارد، در صورتی که هر کدام از این تجهیزات عملکرد بهینه ای با توجه به ساختار شبکه برق تبریز داشته باشند، استفاده از این تکنولوژی ها برای پایش و عیب یابی کل شبکه عملیاتی خواهد شد.

گفتنی است مانور پایش خط در فیدر 3 سعید آباد در محدوده عملیاتی امور برق ائل گلی و فیدر 8 قراملک در محدوه عملیاتی امور برق قراملک و با هماهنگی با سایر واحد های شرکت انجام گردید.


تعداد بازدید : 94

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0