عنوان : كسب رتبه اول روابط عمومی برق تبریز در سیزدهمین جشنواره انتشارات روابط عمومی
کد خبر : ۳۴۳۰
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ 
ساعت : ۲:۱۸:۵۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی، با اعلام هیئت داوران سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی ایران، روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز موفق به کسب دو رتبه اول دربخش خبر و پوستر در سطح استانی و رتبه سوم در بخش سرمقاله و دریافت لوح و تندیس جشنواره شد.

امسال بر پایه فراخوان انجمن متخصصان روابط عمومی بیش از ۲۰۰۰ اثر در ۳۳ شاخه فعالیتی ازسوی دستگاههای اجرایی و سازمان ها و شرکت ها به دبیرخانه جشنواره واصل شد که این امر حکایت از استقبال چشمگیر از جشنواره همچون سال های گذشته را دارد. در این دوره شاخه های ارزیابی جدیدی نیز با توجه به شرایط و نیازهای روز روابط عمومی کشورنظیر فیلم های ویدئویی کوتاه، موشن گرافیک،هدایای انتشاراتی و… اضافه شده که مورد ارزیابی واقع شده است.

این گزارش می افزاید: سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی با حضور محمد سلطانی فر معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی دارابی معاون امور استان های صداوسیما، زهرا سعیدی نماینده مجلس، هادی کمرئی رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی، مهدی باقریان دبیر کل جشنواره، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جمعی از پیشکسوتان عرصه روابط عمومی، سه شنبه 26 تیرماه 1397 در هتل بزرگ ارم تهران برگزار شد.


تعداد بازدید : 129

DOURAN Portal V4.6.1.0

V4.6.1.0